fbpx

Susipažinkime

Labas, Jūra!

Abi esame mylinčios mamos, abi Agnės, ir su savo mažaisiais vasaras leidžiame Lietuvos pajūryje. Šią studiją kuriame savo ir Jūsų vaikams! Puikiai žinome, kaip svarbu, kad šalia būtų atsakingi žmonės, kurie nuolat rūpinasi, kartu žaidžia ir įkvepia mūsų vaikus. Vasara – atostogų metas vaikams, tad mūsų tikslas sukurti tokią programą, nuotaiką ir erdvę, kad vasara būtų smagi, judri ir įsimintina mūsų studijos svečiams.

Studijos mokytojai

Viktorija R.

Dainavimo ir anglų kalbos mokytoja. Dainininkė

Šiais metais naujų idėjų ir įkvėpimo sėmiausi muzikos terapijos studijose, todėl vaikams į Palangą atvešiu daugiau muzikinių patyrimų ir žaidimų. Dainuosime ir grosime ne tik jau žinomas „Labas Jūra” melodijas, bet ir kursime naujas. Labai pasiilgau jūros ir veiklų kartu su jumis. Pažadu, kad mūsų laukia dar vienas nuotykių ir žaismingų atostogų laikas. Iki pasimatymo „Labas Jūra” namuose.

Greta A.

Chemijos ir pedagogikos studentė

Esu antro kurso chemijos ir pedagogikos studentė, tačiau dažnai jaučiuosi lyg dar būčiau maža mergaitė, todėl būdama kartu su vaikais, galiu leisti sau atsipalaiduoti ir kartu mėgautis vaikyste!
Manau, kad per atostogas svarbiausia išsimaudyti jūroje ir susirasti naujų draugų.
Pažadu, kad šią vasarą patirsime nepamirštamų nuotykių ir smagiai praleisime laiką!

Žaneta K.

Dviejų vaikų mama
Ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studentė
Patyrusi stovyklų vadovė


„Manau, kad per atostogas svarbiausia susirasti naujų draugų, patirti, išmokti, pasiausti, pasijuokti…
Pažadu, kad „Labas, jūra“ studijoje rasime stebuklingą raktelį, kad vėl norėtum sugrįžti”

Gabija A.

Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo mokytoja
Lituanistinės mokyklos mokytoja
Patyrusi stovyklų vadovė

Dirbdama su daugiakalbiais, užsienyje gyvenančiais vaikais, per metus „apkeliauju” visą pasaulį ir susipažįstu su įvairiomis kultūromis. Šiuos mokslo metus kaip ir vaikai – mokiausi, be to atlikau praktiką Australijoje. Tad į „Labas, jūra!” jau trečius metus iš eilės vėl grįžtu su naujomis idėjomis. 
Manau, kad per vasaros atostogas svarbiausia patirti kuo daugiu pirmų kartų.
Pažadu, kad kiekvieną dieną namo parsinešime rytojaus susitikimo laukimą!
🥰

Kristina K.

Studentė perimanti pedagogės vaidmenį
Patyrusi stovyklų vadovė

 Šiuo metu jau baigiu Klaipėdos universitetą, keliausiu į mokyklos koridorius, tačiau esu įgijusi nemažai patirties stovyklose, kurią norėčiau pritaikyti „Labas, Jūra” bei įgyti dar didesnės!
Manau, kad per atostogas svarbiausia atrasti netikėtumų ir linksmybių kasdienybėje.
Pažadu, kad „Labas, jūra“ studijoje pliaupiant lietui ar siaubiant vėjui kiekvienam padėsiu drąsiai atrasti ką nors naujo ir iš visos širdies pasilinksminti.

Erika J.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studentė
Patyrusi stovyklų vadovė

Dirbant su vaikais man labiausiai patinka ugdyti juos, lavinti jų mąstymą, kalbą, daug bendrauti, patinka klausyti jų istorijų, stebėti jų emocijas.
Manau, kad per atostogas svarbiausia, užsiimti dominančia veikla, susirasti draugų, patirti daug nuotykių, kažką sužinoti naujo bei linksmai praleisti laiką. Tai svarbu dėl to, kad turėtum grįžęs į mokyklą ką papasakoti draugams. 
Pažadu, kad ,,Labas, jūra“ studijoje patirsi nepamirštamų nuotykių, kurie kels šypseną vos pagalvojus apie vasarą!