Susipažinkime

Labas, Jūra!

Abi esame mylinčios mamos, abi Agnės, ir su savo mažaisiais vasaras leidžiame Lietuvos pajūryje. Šią studiją kuriame savo ir Jūsų vaikams! Puikiai žinome, kaip svarbu, kad šalia būtų atsakingi žmonės, kurie nuolat rūpinasi, kartu žaidžia ir įkvepia mūsų vaikus. Vasara – atostogų metas vaikams, tad mūsų tikslas sukurti tokią programą, nuotaiką ir erdvę, kad vasara būtų smagi, judri ir įsimintina mūsų studijos svečiams.

Studijos mokytojai

Aistė K.

Mokytoja. Vaikų draugė 🙂

Manau, kad per atostogas svarbiausia sukaupti didžiausią lagaminą smagių įspūdžių, kurie šildys tave visą ateinančią žiemą!
Pažadu, kad padėsiu tau pasinerti į nuotykių ir įspūdžių pasaulį, tirti ir atrasti naujus dalykus!

Deimantė B.

Komunikacijos specialistė. Studentė

2021 m.”Labas, jūra” mokytoja. Šiais metais kuruoja „Labas, jūra” komunikaciją socialiniuose tinkluose.

Viktorija R.

Dainavimo ir anglų kalbos mokytoja. Dainininkė

Šiais metais naujų idėjų ir įkvėpimo sėmiausi muzikos terapijos studijose, todėl vaikams į Palangą atvešiu daugiau muzikinių patyrimų ir žaidimų. Dainuosime ir grosime ne tik jau žinomas „Labas Jūra” melodijas, bet ir kursime naujas. Labai pasiilgau jūros ir veiklų kartu su jumis. Pažadu, kad mūsų laukia dar vienas nuotykių ir žaismingų atostogų laikas. Iki pasimatymo „Labas Jūra” namuose.

Greta A.

Chemijos ir pedagogikos studentė

Esu antro kurso chemijos ir pedagogikos studentė, tačiau dažnai jaučiuosi lyg dar būčiau maža mergaitė, todėl būdama kartu su vaikais, galiu leisti sau atsipalaiduoti ir kartu mėgautis vaikyste!
Manau, kad per atostogas svarbiausia išsimaudyti jūroje ir susirasti naujų draugų.
Pažadu, kad šią vasarą patirsime nepamirštamų nuotykių ir smagiai praleisime laiką!

Gabija S.A.

Žongliruoja tarp komunikacijos ir švietimo 🙂

Manau, kad per atostogas svarbiausia į pasaulį žiūrėti nerimtai.. Jeigu vietoj šiltos saulės bučinių pradeda smarkiai lyti, kviečiu išmokti šokti lietuje
Pažadu, kad šią vasarą daug juoksimės, šoksime ir dainuosime. Atrasime naujų draugų bei asmeninių talentų. Visi esame skirtingi ir unikalūs, bet kartu galime kurti, augti ir džiaugtis šia vasara. O kur geriau ja džiaugtis, jei ne prie jūros?

Gabija A.

Vaikystės pedagogikos studentė

Šiais metais jau ne tik Vaikystės pedagogikos studentė, bet ir lituanistinio švietimo mokytoja! Visus mokslo metus kaip ir vaikai – mokiausi, be to atlikau praktiką Norvegijoje. Tad į “Labas, jūra” grįžtu su naujomis idėjomis.
Manau, kad per vasaros atostogas svarbiausia patirti kuo daugiu pirmų kartų.
Pažadu, kad šią vasarą mokysimės ir kursime ilsėdami!🥰